Harmonogram kolacji. Sylwester 2023

Sylwester w Sopocie: Wyjątkowa kolacja sylwestrowa w Endi Wine House

Sylwester w Sopocie

Sylwester to jedna z najbardziej oczekiwanych i magicznych nocy w roku. . To chwila podsumowań, planów na przyszłość i beztroskiej zabawy do białego rana. Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na sylwestrową kolację i niezapomniane przeżycia, mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz odmówić!

Kolacja sylwestrowa w Endi Wine House

Restauracja Endi Wine House w Sopocie to miejsce, które łączy w sobie elegancję, wyrafinowany smak oraz niepowtarzalny klimat. Tu czeka na Ciebie wykwintna kuchnia europejska autorstwa szefa kuchni Damiana Dopieralskiego oraz doskonałe wina z całego świata. To wszystko w towarzystwie muzyki na żywo i niesamowitej atmosfery.

Sylwester w restauracji: wyjątkowe menu

W naszym magicznym miejscu pożegnasz Stary Rok w najpiękniejszych barwach, delektując się doznaniami degustacyjnymi z dedykowanego MENU stworzonego specjalnie na tę okazję. Dwa sety kolacyjne odbędą się w dwóch sesjach, a to w godzinach:

  • 18:00 – 20:00
  • 20:30 – 23:30

Jeśli masz u nas swoje ulubione dania, nie martw się! Oprócz dedykowanego menu, będzie również dostępna opcja zamawiania z naszej stałej karty.

Niespodzianka sylwestrowa

A co z zabawą? Nie martw się, mamy to pod kontrolą! Oprócz muzyki na żywo, rozgrzewającej atmosferę przez cały wieczór, przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę, która sprawi, że ten sylwester będzie niezapomniany. Nie zdradzimy Ci jeszcze szczegółów, ale możesz być pewien, że będzie to coś wyjątkowego!

Rezerwacje i kontakt

Nie zwlekaj więc i JUŻ DZIŚ zarezerwuj swoje miejsce w Endi Wine House! Zapewnimy Ci nie tylko pyszną kolację sylwestrową w Sopocie, ale także niepowtarzalną zabawę i cudowne wspomnienia.

575-900-609

rezerwacje@endiwinehouse.pl