Owoce morza w restauracji przy molo

W Endi Wine House jesteśmy głęboko przekonani o tym, że lokalizacja restauracji lub lokalu gastronomicznego nigdy nie jest całkowicie przypadkowa. Pewne miejsca przyciągają określonych ludzi. To nie dzieje się bez przyczyny. W przeciwnym razie w ścisłym centrum miasta Sopot, w odległości zaledwie 200 metrów od najdłuższego drewnianego molo w Europie nie moglibyście zamówić wyśmienitych owoców można przy akompaniamencie precyzyjnie wyselekcjonowanego wina. Zapraszamy, przekonaj się sam, że restauracja Endi Wine House została stworzona z myślą o wyjątkowych smakoszach!

Talerz owoców morza.

Owoce morza: bałtyckie i egzotyczne

Nasza karta dań to harmonijne połączenie kuchni czterech regionów – Włoch, Hiszpanii, Ameryki i Polski. Każdy z tych regionów może się poszczycić tradycyjnymi recepturami i nowymi przepisami na owoce morza – ryby, małże, krewetki, ośmiornice. Czerpiąc to, co najlepsze z kuchni regionalnych oferujmy dania wyróżniające się prezencją, aromatem i smakiem. Bez przechwalania się możemy przyznać, że serwujemy najlepsze owoce morza w całym mieście, jak również bezkonkurencyjne dania rybne.

W naszej kuchni korzystamy wyłącznie ze świeżych składników ze sprawdzonych źródeł. To daje nam pewność, że każde przygotowane przez nas danie jest nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe. W bałtyckie owoce morza zaopatrujemy się u lokalnych rybaków. Dzięki temu nasze menu jest bardzo różnorodne, a ryby trafiające na Państwa talerze zawsze świeże. W menu Endi Wine House nie brakuje również bardziej egzotycznych propozycji. W tym przypadku także bazujemy na świeżych produktach, w które niezmiennie zaopatrujemy się u zaufanych dostawców. Świeżym owocom morza towarzyszą świeże warzywa oraz inne dodatki, których pochodzenia zawsze jesteśmy stuprocentowo pewni.

Kieliszek białego wina obok talerza z daniem.

Wino do owoców morza. Romantyczna kolacja w Sopocie

Owoce morza najlepiej smakują przy akompaniamencie odpowiedniego wina. W naszej piwniczce posiadamy aż 60 różnych gatunków pochodzących z całego świata. W zależności od wybranego dania możemy zaproponować wino z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Gruzji, Argentyny, Chile, RPA, a także z Polski. Dzięki temu owoce morza w Endi Wine House to doskonały pomysł na romantyczną kolację w Sopocie lub randkę, a być może także oświadczyny. Nasz Zespół pomógł już niejednemu gentelmanowi w oczarowaniu wybranki jego serca. Kto wie, może dzisiaj wieczorem pomożemy Tobie?

Macie ochotę na swoje ulubione owoce morza? A może to dobry moment, żeby skosztować czegoś innego? Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym menu oraz dokonywania rezerwacji. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapewniamy, owoce morza nigdzie nie smakują tak dobrze, jak w sąsiedztwie molo!