Sopot: Urodziny w Restauracji

50-tka to nie jedyna okazja, żeby zorganizować urodziny w restauracji. Każdy rok naszego życia zasługuje na wyjątkową oprawę. Ulubione owoce morza? Wino? Możliwość spotkania się z najbliższymi bez godzin spędzonych w kuchni na pieczeniu ciast i przygotowywaniu poczęstunku? Jeśli marzysz o niezapomnianych urodzinach zlokalizowana w ścisłym centrum Sopotu restauracja Endi Wine House zaprasza!

restauracja na urodziny sopot

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych i przyjęć rodzinnych. Za nami już nie jedna 50-tka i niejedna 18-tka. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oferujemy niezapomniane wrażenia. Przyjęcia organizujemy na zamówienie Solenizanta oraz jako przyjęcia niespodzianki. Co może być lepszym prezentem dla bliskiej nam osoby niż przyjęcie w eleganckiej restauracji, gdzie Szef Kuchni poda jej ulubione dania?!

Świętować możecie Państwo przy precyzyjnie wyselekcjonowanych winach. W naszej kolekcji jest ich aż 60 i pochodzą z różnych regionów świata. Oferujemy wina z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Gruzji, Argentyny, Chile, RPA, a także z Polski.

Ulubione Smaki na Urodziny

Jako restauracja specjalizujemy się w kuchni czterech regionów – Włoch, Hiszpanii, USA i Polski. W zależności od indywidualnych preferencji menu przyjęcia może stanowić harmonijne połączenie smaków inspirowanych wszystkimi czterema kuchniami lub bazować na jednej z nich.

50-tka: Restauracja na Urodziny

50-tka to szczególna rocznica urodzin, którą warto uczcić nie tylko dobrym jedzeniem i winem, ale również tańcem. W Endi Wine House oferujemy możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni bankietowej, dzięki czemu możemy przygotować parkiet do tańca lub tło do pamiątkowych zdjęć. Współpracowaliśmy z wieloma profesjonalnymi fotografami, którzy na zaproszenie Klientów wykonywali zdjęcia podczas przyjęć okolicznościowych. Wszyscy zgodnie twierdzili, że nasz lokal może się poszczycić bardzo korzystną scenerią. Dodatkowym atutem jest bliskość najdłuższego drewnianego molo w Polsce, od którego jesteśmy oddaleni o zaledwie 200 metrów. Molo to doskonały plener do pamiątkowych zdjęć, a zarazem świetny pretekst do tego, aby wyjść na odświeżający spacer.

Klientów zainteresowanych organizacją urodzin w restauracji zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, iż Endi Wine House sprosta Państwa oczekiwaniom w zakresie karty dań, karty win oraz aranżacji przestrzeni bankietowej. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy na wirtualny spacer

Skontaktuj się

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zorganizujemy Twoje przyjęcie. Nasza obsługa zadba o każdy szczegół, tak aby nic nie zakłóciło tego dnia.

530-385-575

m.flasinski@endiwinehouse.pl