Sopot: Restauracja na Przyjęcie

Rocznica Ślubu, Jubileusz Zawodowy, Zdobycie Tytułu Naukowego – w naszym życiu nie brakuje okazji, którym warto podarować odpowiednią oprawę. Przyjęcie w restauracji to doskonały pomysł na uświetnienie ważnego wydarzenia, a zarazem okazja do tego, aby przyjemnie spędzić czas w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół.

Endi Wine House to zlokalizowana w samym centrum Sopotu restauracja na przyjęcie, we wnętrzach której możecie Państwo zorganizować dowolną uroczystość – rodzinną, okolicznościową, biznesową. Wasze przyjęcie uświetnimy doskonałym jedzeniem i wybornymi trunkami. Dodatkowym atutem naszego lokalu jest bliskość najdłuższego drewnianego molo w Europie, do którego dzieli nas zaledwie 200 metrów.

przyjęcie w restauracji sopot

Przyjęcie w Restauracji: Co Warto Wiedzieć?

Oferty restauracji w zakresie organizacji przyjęć bardzo się od siebie różnią. W Endi Wine House oferujemy indywidulane podejście i kompleksową obsługę wydarzeń okolicznościowych. Podstawą jest tutaj kuchnia, która może stanowić harmonijne połączenie czterech regionów – kuchni w których się specjalizujemy – lub bazować na jednym, wybranym kierunku. Szef Kuchni z przyjemnością przygotuje dla Państwa dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej, amerykańskiej oraz polskiej. Jedną z naszych specjalności są owoce morza, które serwujemy na wiele sposobów.

Kompleksowy charakter oferty przekłada się na możliwość przygotowania przyjęcia zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Oferujemy różne układy stołów, możliwość dekoracji sali, adekwatną aranżację stołów i wiele innych.

Restauracja na Przyjęcie Okolicznościowe lub Bankiet Firmowy

Interesuje Państwa elegancka restauracja na przyjęcie – Sopot to lokalizacja, w której mamy przyjemność prowadzić cenioną restaurację i organizować przyjęcia. Posiadamy doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych oraz bankietów biznesowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, które znajduje wyraz w menu, organizacji przestrzeni bankietowej oraz zakresie oferowanych usług.

Wyjątkowy charakter przyjęcia podkreśli Państwa ulubione wino. Oferujemy ponad 60 starannie wyselekcjonowanych win z wielu zakątków świata, w tym z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Gruzji, Argentyny, Chile, RPA, a także z Polski.

Klientów zainteresowanych organizacją przyjęcia w restauracji zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dopracowaniu menu tak, aby każdy z zaproszonych Gości był zadowolony. W dniu przyjęcia nasza obsługa zadba o każdy szczegół, tak aby nich nie odciągało Państwa uwagi i nie zaprzątało niepotrzebnie myśli.

Zapraszamy na wirtualny spacer

Skontaktuj się

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zorganizujemy Twoje przyjęcie. Nasza obsługa zadba o każdy szczegół, tak aby nic nie zakłóciło tego dnia.

530-385-575

m.flasinski@endiwinehouse.pl