Sopot: Restauracja na Chrzciny

Chrzciny to wyjątkowa uroczystość rodzinna, którą pragniemy celebrować w gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół. Wybierając na organizację przyjęcia restaurację Endi Wine House możecie Państwo całą uwagę skoncentrować na sobie i zaproszonych Gościach. Nasz Zespół zadba o każdy detal, a Szef Kuchni dopilnuje, żeby serwowane dania prezentowały się i smakowały równie wyśmienicie. Dodatkowym atutem naszej restauracji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Endi Wine House w samym centrum Sopotu, 200 metrów od najdłuższego drewnianego molo w Europie, co w słoneczne dni stwarza doskonałe warunki do spaceru między daniem głównym a deserem.

restauracja na chrzciny sopot

Uroczystość Rodzinna – Zadbamy o Wszystkich Gości

Chrzest, Roczek, Komunia, Rocznica Ślubu – to uroczystości, które gromadzą w jednym miejscu i czasie ludzi w różnym wieku i o różnych gustach kulinarnych. Łącząc w swoim menu kuchnie czterech regionów świata tworzymy oryginalne przyjęcia, podczas których tradycyjna kuchnia polska przeplata się z inspiracjami pochodzącymi z kuchni włoskiej, hiszpańskiej i amerykańskiej. Na życzenie Klienta możemy również przygotować menu bazujące na przepisach jednego, wybranego regionu.

Obok wykwintnych dań i trunków dla dorosłych Gości, w menu nie brakuje atrakcyjnych propozycji dla najmłodszych. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest nasz kącik, w którym mali Goście mogą spożyć posiłek i przyjemnie spędzić czas na wspólnej zabawie. Kącik stwarza także warunki do przeprowadzenia animacji dla dzieci. Zabawy możecie Państwo przygotować we własnym zakresie lub korzystając z obsługi profesjonalnego animatora.

Chrzest z Sesją Zdjęciową na Molo

Lokalizacja naszej restauracji oferuje liczne korzyści. Bliskość sopockiego molo to nie tylko możliwość skorzystania z urokliwego spaceru. To także szansa na niezapomnianą sesję zdjęciową, w której mogą uczestniczyć wszyscy zaproszeni Goście. Co ważne, plener sesji znajduje się w bliskim sąsiedztwie Endi Wine House, co dodatkowo ułatwia organizację sesji i jej wkomponowanie w agendę uroczystości.

Zespół restauracji Endi Wine House nie będzie miał również nic przeciwko wykonaniu zdjęć w lokalu. Z przyjemnością ugościmy fotografa i w miarę możliwości stworzymy atrakcyjne tło do zdjęć. Nowoczesne, acz klimatycznie urządzone wnętrze naszej restauracji sprawdzi się w tej roli doskonale.

Klientów z Sopotu i okolicy poszukujących restauracji, która zorganizuje niezapomniane Chrzciny zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu tego wyjątkowego wydarzenia tak, aby w trakcie przyjęcia nic nie odciągało Państwa uwagi od Solenizanta i zaproszonych Gości.

Zapraszamy na wirtualny spacer

Skontaktuj się

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zorganizujemy Twoje przyjęcie. Nasza obsługa zadba o każdy szczegół, tak aby nic nie zakłóciło tego dnia.

530-385-575

m.flasinski@endiwinehouse.pl